Zapytaj o kredyt


-

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych. Pełna treść klauzuli.
Wrażam zgodę na przetwarzanie - przez Górnośląskie Towarzystwo Finansowe Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Tychach, ul. Fabryczna 2, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926) - moich danych osobowych w celach marketingowych, w tym na przesyłanie do mnie informacji handlowych drogą elektroniczną, a w szczególności na potrzeby przygotowywania dla mnie oferty handlowej przez Górnośląskie Towarzystwo Finansowe Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. oraz potwierdzam, że: 1) udostępniłem/łam swoje dane osobowe dobrowolnie; 2) zostałem/łam poinformowany/na, iż administratorem moich danych osobowych jest Górnośląskie Towarzystwo Finansowe Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.; 3) mam prawo wglądu do ich treści oraz żądania ich poprawienia, usunięcia bądź zaprzestania przesyłania do mnie informacji handlowych drogą elektroniczną.

BEZPIECZEŃSTWO ZAPEWNIA

logo KPF

Kredyt konsolidacyjny

Rata za mieszkanie, sprzęt AGD, telewizor, kartę kredytową... itp.
Wszystko w różnych terminach i kwotach? Masz tego dość?

Rozwiązaniem jest nasz kredyt konsolidacyjny!

Sprawdź kredyty, Katowice Śląsk.

  • Jedna rata!
  • Dodatkowa gotówka do ręki,
  • Kwota kredytu dopasowana do Twoich potrzeb,
  • Okres kredytowania wybrany przez Ciebie,
  • Raty dostosowane do Twoich możliwości,
  • Bez poręczycieli i bez zbędnych formalności.

Czytaj więcej

WARUNKI OGÓLNE

Kredyt przeznaczony na dowolny cel lub spłatę zobowiązań w innych bankach, przy czym spłacie podlegają zarówno zobowiązania zabezpieczone jak i niezabezpieczone, w tym karty kredytowe, limity debetowe, pożyczki, kredyty samochodowe, kredyty hipoteczne zaciągnięte w innych bankach w złotych polskich, w których dotychczasowa obsługa charakteryzuje się brakiem zaległości w spłacie rat.

Kwota kredytu może wynosić od 500 do 200 000 zł brutto na podstawie zaświadczenia o dochodach na okres od 3 do 120 miesięcy.

NABYWCA PRODUKTU

Kredyt może otrzymać osoba fizyczna, uzyskująca dochody na terenie Polski, w wieku od 18 lat do 80 lat (ukończone nie więcej niż 80 lat w momencie spłaty ostatniej raty).

Dochód minimalny 500 zł netto w przypadku jednego wnioskodawcy, w przypadku dwóch Wnioskodawców: suma ich dochodów nie może być niższa niż 1 000 zł.

ŹRÓDŁA DOCHODU

Umowa o pracę, renta, emerytura, rolnictwo, działalność gospodarcza, kontrakty, inne umowy (np. umowa o dzieło, umowa najmu) akceptowalne dochody z zagranicy.

WYMAGANIA WOBEC KREDYTOBIORCÓW

Zgoda współmałżonka wymagana dla zobowiązań powyżej 20 000 zł (brutto)

UBEZPIECZENIA
Ubezpieczenie jest dobrowolne

Klient nabywa pakiet ubezpieczeniowy obejmujący swoim zakresem ubezpieczenie na życie i/lub ubezpieczenie od utraty pracy. Składka za ubezpieczenie naliczana jest za cały okres kredytowania z góry.

Zwiń

Złóż wniosek

RRSO dla pożyczki w wysokości 8000 zł spłacanej w 12 równych ratach oraz dla pożyczki w wysokości 1000 zł spłacanej w 96 równych ratach miesięcznych z uwzględnieniem kosztów ubezpieczenia na życie wynosi odpowiednio 23,55% i 23,43%. Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej Klienta, daty wypłaty pożyczki oraz daty płatności pierwszej raty.

Alior Bank Bank BPH Plus Bank Aureus FM Bank Optima Direct Fundusz Mikro Marka TF Bank Raiffeisen Getin Bank
O nas | Zarząd | FAQ | Opinie Klientów | Oferta kredytów | Współpraca Franczyzowa | Współpraca Agencyjna | Mapa strony | Kontakt